Macbook Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBoyacıköy Macbook Servis ; Her birimizin evinde birbirinden işlevsel bilgisayarlar, tabletler bulunmaktadır. Peki bu tür cihazlar bozulduğunda ne yapmamız gerekiyor? Bu yazımızda Macbook marka bilgisayar, notebook ve laptopların teknik servisleriyle ilgili güncel bilgileri size sunacağız. Boyacıköy Macbook Notebook servisleri öncelikle müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem vermektedir. Şehir içi ya da şehir dışından getirilen ürünlere öncelikle hasar tespiti yapılmaktadır. Boyacıköy Macbook laptop servisleri uzman teknisyen ekibine sahiptirler. Hasarı tespit edilen ürünler  tüketiciye gelişen sorunlar bir bir anlatılır ve belirli ücret tarifesi uygulanır. Eğer müşteri fiyatı uygun bulmazsa üründen hasar tespit ücreti alınmamaktadır. Ayrıca şehir dışından gelen ürünlere ücretsiz kargo hizmeti verilmekte ve 3 ay garanti verilmektedir.

tüketiciden şikayet almaktadırlar. Ayrıca Macbook notebook servisleri çoğu ilde yok yani daha başlangıç aşamasındalar. Firma olarakta çok sayıda şikayete maruz kalmaktadırlar.

Ayrıca tamir işlemlerinizde anlamsız parça değişimleri gibi birçok sorun mevcuttur. Çoğu tüketici olayı tüketici hakları mahkemesine başvurarak sonuçlandırmışlardır. Diğerlerinden daha ucuz olmasıyla dikkat çeken Macbook marka bilgisayar, laptop, notebook gibi ürünler arıza durumlarında  Macbook laptop servisleri ya da Boyacıköy Macbook notebook servisleri tam hizmet veremektedirler. Kısaca Macbook marka ürün almadan önce 2 kez düşünmeniz gerekir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..