Macbook Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@macbookservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

✓ Macbook Adaptör

macbook-yedek-parca-demo

Mabook Yedek Parça

Macbook Yedek ParçaHer çeşit marka ve modeldeki dizüstü bilgisayarlar kuşkusuz orijinal yedek parçalarıyla verimli çalışabilirler. Tabi ki, piyasada her cihazın muadil yedek parçası bulunmaktadır. Fakat muadil ürünlerin bile kalite derecesi bulunduğundan ötürü en kalitesizine denk gelirseniz cihazınızın çöpe gitmesine neden olacak bir sona kendinizi hazır etmelisiniz. Ekran, ekran kartı, anakart, işlemci, besleme devreleri ve diğer tüm donanım parçaları arızalandığında kesinlikle orijinal yedek parça kullanımına gitmelisiniz. Aksi takdirde cihazınız kısa sürede arıza verir ve buda sizler için ekstra bir masraf demektir. Bundan ötürü Macbook dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız merdiven altı bilgisayar tamircilerinden yardım almak yerine Macbook Yedek Parça satan profesyonel servislerden destek almanızı öneririz. Bu sayede cihazınıza takılacak olan parçanın garantisi olacak ve uzun süre arıza yapmadan kullanım hakkı sağlamış olacaksınız.

Bizler Macbook Yedek Parça ve aksesuar satış birimi olarak 1. kalite ürünleri sizlere sunmakta ve cihazlarınızın bakım ile onarım işlemlerinin tamamını üstlenmekteyiz. Piyasadan satın aldığınız muadil parçaların çoğu cihazınıza uyum sağlamayacak ve diğer devrelerin de arızalanmasına yol açarak bazen geri dönüşü olmayan sorunlara neden olacaktır. Örneğin; günümüzde internet üzerinden bilgisayar parçası satan ve cihaza uygunluğuna garanti vererek sonrasında iletişimi koparan sayısız firma vardır. İşte bunlardan birine denk gelmeniz yüksek ihtimal olduğundan ve parça değişimini de kendinizin yapmaya çalışarak ciddi sorunlara sebep olacağınızdan dolayı hiç bu işlere kalkışmamanızı önererek bizlerle iletişime geçmenizi temenni ederiz.

Firmamız alanında en iyi teknisyenlerle birlikte yol aldığından ötürü Macbook Teknik Servis arayışınızda en doğru adres olacak ve sizlere üst düzey kalitede hizmet verecektir. Cihazınızın hangi parçası arızalı olursa olsun fark etmeksizin firmamız parça değişimini hızlı, güvenli ve garantili şekilde gerçekleştirecektir. Stoklu çalışma prensibine sahip olduğumuz için bir parçayı haftalarca beklemenize gerek kalmayacaktır. Arıza tespit edilir ve onarım mümkün olmazsa, durum tarafınıza bildirilir ve onay verir iseniz parça değişimi yapılarak cihazınız sorunsuz vaziyette sizlere teslim edilir. Anlaşmalı kargolarımız mevcut olduğundan ötürü ülkenin neresinde olursanız olun cihazınızı bizlere güvenle ulaştırabilir, aynı şekilde geri alabilirsiniz.

Macbook Servis

Macbook Orjinal Yedek Parça Ve Aksesuar’ larını Firmamızdan Anında temin edebileceğiniz gibi, telefonla call center müşteri hizmetlerimiz vasıtası ile ücretsiz kargo ile, anında ayağınıza teslim isteyebilirsiniz.

Macbook Adaptör ; Bildiğiniz gibi dizüstü bilgisayarlarda adaptör cihazın pilini şarj etmek yani bilgisayara güç sağlamak adına enerjiyi doğru akıma dönüştürme işlevi gören bir donanımdır. Bilgisayar %100 şarj edildiğinde belli bir süre fişe takılı olmadan çalışma özelliğine sahip olur. Buda tahmin edeceğiniz gibi kullanıcının istediği her alanda gerek iş gerekse özel işlemlerini yapma olanağını beraberinde getirir. Bu tüm dizüstü bilgisayar için geçerli olduğundan ötürü Macbook cihazlarında da durum aynı şekilde işlemektedir. Fakat zaman içinde adaptörün veya adaptör kablosunun deforme olması sonucunda cihaz şarj edilemez ve dolayısıyla açılması dahi mümkün olmaz. Böyle bir durumda kullanıcılar çoğunlukla orijinal Macbook Adaptör satın almak ya da orijinal adaptörü tamir ettirmek yerine cihazını şarj eden herhangi bir adaptör satın alarak bilgisayarını kullanıma devam etmektedir.

İşte tutum son derece yanlıştır. Çünkü cihazınıza uygun olmayan bir güç kaynağı kullanır iseniz yüksek voltajda bilgisayarınız ciddi ölçüde hasar görebilir. Yani sizlerin kaçtığı adaptör maliyeti böyle bir durumda 3-5 kat fazlasıyla dönmüş olacaktır. Bundan ötürü Macbook Adaptörü arızalandığında profesyonel bir destek alarak cihazınızı güvenilir koşullarda kullanmaya devam etmelisiniz. Laptop adaptörü cihazınızı şarj etmiyor ise küçük bir müdahale ile sorunun ortadan kalkması mümkündür. Şöyle ki, kullanıcıların adaptörü sağa sola atması, fişe takılıyken üzerine sandalyenin gelmesiyle kablosunun ezilmesi, kabloyu burarak toplamasından ötürü kablo kopması gibi olumsuzluklar çoğu zaman uzman kişiler tarafından tamir edilebilir bir durumdur.

Bu nedenle Macbook Adaptör donanımından yana bir sıkıntı yaşıyorsanız, cihazınızın orijinal parçasını hemen çöpe atmak yerine uzman desteğine başvurabilir, onarım mümkünse tamir yoluna gitmeli veya onarımın mümkün olmadığı durumlarda ise muadil değil kesinlikle orijinal adaptör satın almalısınız. Gerek onarım gerekse orijinal yedek parça temini konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak olan firmamız, uzman bir kadroya sahip olmasından ötürü garantili hizmeti ile yaşadığınız sorundan hızlı ve güvenli şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır. Uzun yıllardır macbook servisi alanında işleyişimizi sürdürdüğümüzden ötürü güçlü referanslara sahip bir şekilde karşınıza çıkmakta %100 memnuniyet garantisiyle sizlere yaklaşmaktayız. Bu üstün kaliteli hizmetimizden faydalanmak isterseniz, dilediğinizde bizleri arayabilirsiniz.

Macbook Batarya ; Batarya, içeriğinde pil devreleri barındıran ve adaptör aracılığıyla bu pil devrelerinin enerji depolanması sonunda, laptopun fişe takılmadan çalışmasını sağlayan bir donanımdır. Kısacası laptopa taşınabilir özelliğini sağlayan bir parçadır da diyebiliriz. Bazı cihazlarda batarya laptopun alt kasasına sabittir ama bazı laptop modellerinde çıkarılıp, takılma özelliğini de içerir. Hangi şekilde olursa olsun ayırt etmeksizin işlevi aynıdır. Dolayısıyla arıza şekillerinde de değişiklik yoktur. Burada söz konusu olan Macbook Batarya her laptop modelinde olduğu gibi birden fazla sebebe dayalı olarak şarj edilmeyebilir. Şöyle ki, cihazın nemli ortamda çalıştırılması, soğutma sisteminin sağlıklı çalışmaması, adaptörün orijinal olmaması, bataryanın sürekli canlı tutulmaması gibi etkenler arızaya sebebiyet verebilir.

Dolayısıyla macbook’ unuza sıvı temas ettiğinde kendiniz saç kurutma makinesiyle cihazı kurutmaya çalışmak yerine hemen uzman desteğine başvurmanız ve doğru koşullarda cihaza bakım yapılmasını sağlamanız gereklidir. Ayrıca Macbook  Batarya donanımının uzun yıllar sağlıklı bir şekilde işlev görebilmesi için haftada iki defa deşarj edilmesi gerekir. Yani cihaz sürekli fişe takılı şekilde kullanılmamalı ve bataryanın şarjı %5 olana kadar sıfırlandıktan sonra fişe takılarak kullanıma devam edilmelidir. Bunun dışında batarya şarj edilmediğinde hemen muadil bir şarj aleti alarak cihazı şarj etmeye çalışmak da yanlış bir tutumdur. Cihazın şarj olmaması her zaman adaptörden kaynaklı olmayabilir. Batarya içerisindeki pil devreleri zarar görmüş ve kullanım ömrünü tamamlamış olabilir.

Böyle bir ihtimalde yine amatör tarafından pil hücrelerinin değiştirilmesi sizlerin yüzünü güldürmeyecektir. Çünkü bu işlem ancak bir profesyonel tarafından yapıldığında verimli sonuç içerebilir. Bundan ötürü Macbook Batarya donanımının arızalandığını düşünüyor iseniz herhangi bir müdahale yapmadan, amatörlere cihazınızı emanet etmeden profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz. Bu aşamada yılların birikimiyle bugün %100 memnuniyeti kazanmayı başaran firmamız sizlerin en doğru adresi olacaktır. Kuruluşumuzu resmi web sitemizden inceleyebilir, ülkenin neresinde olursanız olun anlaşmalı kargomuz ile bilgisayarınızı bizlere gönderip, yüksek performansla geri alabilirsiniz. Unutmayınız ki, yanlış teknik servis seçimleri bilgisayarlarınızın çöpe gitmesine kadar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bundan ötürü her daim tercinizi uzmanlardan yana yapmanızı önererek, vakit kaybetmeden sizleri firmamızla tanışmaya davet ederiz.

Macbook Lcd Ekran ; Dizüstü bilgisayarların lcd ekranı hepimizin bildiği gibi kullanıcıların alt kasa yani klavye donanımından verdiği komutu görüntüleme işlevini görmektedir. Dolayısıyla ekranın arızalanması demek kullanıcının bilgisayarda hiçbir şekilde işlem yapamaması anlamına gelir. Bu doğrultuda Macbook Lcd Ekran ile sorun yaşayan kişilerin kuşkusuz teknik servis hizmetine başvurması önemlidir. Ancak bu tip bir arızayla karşılaşan bireyler maalesef ki uzman desteğine başvurmak yerine internetten ekran satın almakta veya ekran değişimini kendisi yapmaya çalışmaktadır. Kendi tamir etmeye cesaret edemeyen kişiler ise farklı bir yanlış seçim olan amatörlerden yardım almayı tercih etmektedir. Bu gibi tutumların sonucunda yapılan analizlere bakılırsa %99 hüsran içerdiği görülmüştür.

Çünkü her laptopun kendi orijinal ekranı, cihazın özellikleri doğrultusunda tasarlanmıştır. Mabook’ ta X modele uyumludur şeklinde satılan ekranlar başta bir problem teşkil etmese bile 1-2 hafta içinde kullanıcıya zor anlar yaşatacağı kaçınılmazdır. Kısacası paranızın çöpe gitmemesi, cihazınızın gereksiz yere deforme olmaması için en bastan profesyonel destek ile lcd ekran sorunlarınıza çözüm getirmelisiniz.  Peki, lcd ekran arızaları nedir? Cihazınızı bir yere çarpmanız veya yere düşürmeniz durumunda ekran çatlaması, kırılması gibi olumsuzluklar ekran arızalarının başında gelir. Bunun dışında ekranda leke oluşması, ölü piksel hataları, lcd floresan arızası, lcd invertör arızası gibi ekranı olumsuz yönde etkileyen birden fazla sıkıntı görülebilir. İşte bu Macbook Lcd Ekran Arızaları için firmamız gibi profesyonel bir kuruluştan yardım alırsanız, hızlı ve garantili şekilde arızayı çözümlemiş ve sağlıklı koşullarda kullanım hakkı elde etmiş olursunuz.

Aksi takdirde bilgisayarın bir parçası onarılırken diğer bir parçanın hasar görmesinin büyük ihtimal olduğunu bilmeli ve karşınıza çıkabilir yüksek maliyetleri de göze almanız gereklidir. İşte bu riske girmeden uzun yıllardır laptop servisi alanında faaliyet gösteren firmamızla iletişime geçerek, bilgisayar arızalarınıza garantili şekilde kalıcı çözümler getirebilirsiniz. Firmamız Macbook Lcd Ekran arızasıyla birlikte diğer olası tüm arızalara hakimdir. Teknik bakımdan güçlü bir firma olmamızdan ötürü de bizlere ulaşan arızalı cihazları hızlı bir şekilde onarım kabiliyetine sahibiz. Ayrıca laptop aksesuar satış birimi olarak da işleyişimizi sürdürdüğümüz için orijinal yedek parça stoklu çalıyor ve gerektiğinde müşterimizi bekletmeden hizmet verebiliyoruz. Böylesine sistemli ve güvenilir bir kanaldan hizmet almak isterseniz, bizlerle iletişime geçmelisiniz.

Macbook Klavye ; Laptop klavye, üzerinde barındırdığı harflerin yanı sıra sembol ile rakam içeren, bilgisayara komut vermemizi sağlayan bir donanımdır. Bilgisayarın modeline bağlı olarak gerek görsel gerekse işlevsel farklılıklar taşıyabilir. Bunun dışında Macbook Klavye içeriğinde bellek ile mikroişlemci yer almaktadır. Mikroişlemci, herhangi bir tuşa basma durumunda hex kodları ile birlikte harekete geçer ve bilgisayarla iletişim kurar. Kısacası kullanıcının verdiği komutları lcd ekrana yansıtır ve işlem yapılmasına olanak tanır. Buradan da anlayacağınız gibi klavye bilgisayar kullanımında işlem yapılması adına son derece önemli bir donanımdır. Hatta arızalanma durumunda bazı modellerde cihazı açmak bile mümkün olamayabilir. Bu nedenle aktif kullanılan bir laptopta klavye arızası hızlı ve güvenli bir şekilde giderilmelidir.

Buda takdir edersiniz ki ancak profesyonel destek ile mümkün olacak bir durumdur. Şöyle ki, Macbook Klavye masa üstü bilgisayarlarda olduğu gibi harici bir donanım değildir. Yani laptopun alt kasasına birleşik bir parça olduğundan ötürü tamiri uzmanlık gerektirir. Birde bu cihazların hassas yapısı göz önünde bulundurulursa, amatör ellere teslim edilmesi tartışmasız cihazın çöpe gitmesi anlamına gelir. Klavyenin tek bir tuşu dahi çalışmasa bile sağlıklı kullanımı mümkün değildir. Onarım işleminde alt kasanın tamamen sökülmesi gerektiği için işinin ehli olmayan bir kişi bu işlemi üstlenirse, pek çok devreye zarar verebilir, artı bir maliyete davetiye çıkartabilir.

Bu sebeple Macbook Klavye Arızası her arıza çeşidinde olduğu gibi uzmanlarca ele alınmalı ve garanti kapsamında çözüme ulaştırılmalıdır. Bizler firma olarak uzun yıllardır bu sektörde laptop bakım ve onarım hizmetiyle birlikte laptop aksesuar satış birimi olarak da görev yapmaktayız. Dolayısıyla arızaların tamirinin yanı sıra gerektiğinde orijinal yedek parça temini de yapmakta ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Genel olarak laptoplar hassas bir yapıyla üretildiğinden ötürü orijinal dışı kullanılan parçalar cihaza uyumluluk içermez ve kısa sürede arızanın büyümesine neden olarak ciddi maliyetlere sebebiyet verirler. Deneyimlerimizden yola çıkarak sizlere tavsiyemiz uzun soluklu kullanım hakkı için laptoplarınızı profesyonel bir firmaya teslim etmeniz olacaktır. Bu hususta bizleri tercih ederseniz, kargo ile cihazınızı firmamıza ulaştırabilir, tüm bakım ile onarımları yapılmış şekilde geri alabilirsiniz.

Macbook Şarj Aleti ; Macbooklarda şarj aleti kullanıcılar tarafından genellikle ayrı bir parça olarak görülür ve arızalandığında herhangi bir markanın muadil ürünüyle bilgisayarın şarj edildiği düşünülür. Aslında Macbook Şarj Aleti için bilgisayarın temel bir parçasıdır diyebiliriz. Çünkü şarj aleti işlevini doğru şekilde yerine getirmez ise bilgisayarın tüm donanımına zarar verebilir ve cihazı kullanılamaz bir hale getirebilir. Dolayısıyla hafife alınmayacak bir donanım olduğundan ötürü orijinal laptop şarj aleti bozulan kişiler bu parçayı çöpe atmadan evvel bir kez daha düşünmelidirler. Laptop şarj aleti bildiğiniz gibi bir ucunda adaptör, diğer bir ucunda ise soketli kablodan oluşan bir parçadır. İşlevi ise şebeke elektriğini doğru akımla bilgisayara ulaştırmak ve güç kaynağı sağlamaktır.

Böylece bilgisayar fişe bağımsız şekilde çalışabilmekte ve taşınabilir özelliği içermektedir. Fakat bugün internet üzerindeki pek çok foruma bakıldığında kişilerin x bilgisayarıma uygun şarj aleti nereden bulabilirim? X cihazıma hangi şarj uygun olur? Gibi benzer pek çok soruyu görmeniz mümkündür. Yani Macbook Şarj Cihazı çalışmayan bilgisayar kullanıcıları teknik servis araştırması yerine muadil ürün satın almak için site araştırmasına girmektedir. Öncelikle orijinal olmayan bir laptop şarj aletinin akım dalgalanmasında doğru akımı cihaza vermezse tüm devrelerin hasar göreceğini belirtmek isteriz. Cüzi bir kar elde etmek için orijinal şarj aleti almaktan ya da orijinal olan şarjınızı tamir etmekten kaçınırken bilgisayarınızdan olabileceğinizi bilmelisiniz.

Bundan ötürü ezilen veya bir kısmından kopan orijinal Macbook Şarj Aleti için uzman bir teknik servisten yardım alarak onarılıp, onarılmayacağı konusunda fikir edinmelisiniz. Tamiri mümkün olmayan laptop şarj aleti yerine yine teknik servisten orijinal şarj aleti talep adebilir, bilgisayarınızı güvenli koşullarda kullanabilirsiniz. Bu noktada firmamız her çeşit laptop arızası ve bakımı için sizlere yardımcı olacaktır. Laptop şarj aletiniz firma teknisyenlerimiz tarafından incelenir ve onarımı mümkün ise hızlı bir şekilde onarılarak sizlere geri gönderilir. Eğer ki, onarım mümkün değilse laptop aksesuar ve yedek parça satışı da yapan kuruluşumuz, orijinal şarj aleti temininde bulunabilir ve yine tarafınıza üst düzey kalitede hizmet verebilir. Bu bağlamda amatörlerle hiç vakit kaybetmeden bizlerle tanışmanızı tavsiye ederek, en yakın zamanda iletişime geçmenizi dileriz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Macbook WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..