Macbook Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMacbook Şarj Aleti ; Macbooklarda şarj aleti kullanıcılar tarafından genellikle ayrı bir parça olarak görülür ve arızalandığında herhangi bir markanın muadil ürünüyle bilgisayarın şarj edildiği düşünülür. Aslında Macbook Şarj Aleti için bilgisayarın temel bir parçasıdır diyebiliriz. Çünkü şarj aleti işlevini doğru şekilde yerine getirmez ise bilgisayarın tüm donanımına zarar verebilir ve cihazı kullanılamaz bir hale getirebilir.

Devamını Gör

Macbook Adaptör ; Bildiğiniz gibi dizüstü bilgisayarlarda adaptör cihazın pilini şarj etmek yani bilgisayara güç sağlamak adına enerjiyi doğru akıma dönüştürme işlevi gören bir donanımdır. Bilgisayar %100 şarj edildiğinde belli bir süre fişe takılı olmadan çalışma özelliğine sahip olur. Buda tahmin edeceğiniz gibi kullanıcının istediği her alanda gerek iş gerekse özel işlemlerini yapma olanağını beraberinde getirir.

Devamını Gör

Macbook Klavye ; Laptop klavye, üzerinde barındırdığı harflerin yanı sıra sembol ile rakam içeren, bilgisayara komut vermemizi sağlayan bir donanımdır. Bilgisayarın modeline bağlı olarak gerek görsel gerekse işlevsel farklılıklar taşıyabilir. Bunun dışında Macbook Klavye içeriğinde bellek ile mikroişlemci yer almaktadır. Mikroişlemci, herhangi bir tuşa basma durumunda hex kodları ile birlikte harekete geçer ve bilgisayarla iletişim kurar.

Devamını Gör

Macbook Lcd Ekran ; Dizüstü bilgisayarların lcd ekranı hepimizin bildiği gibi kullanıcıların alt kasa yani klavye donanımından verdiği komutu görüntüleme işlevini görmektedir. Dolayısıyla ekranın arızalanması demek kullanıcının bilgisayarda hiçbir şekilde işlem yapamaması anlamına gelir. Bu doğrultuda Macbook Lcd Ekran ile sorun yaşayan kişilerin kuşkusuz teknik servis hizmetine başvurması önemlidir. Ancak bu tip bir arızayla karşılaşan bireyler

Devamını Gör

Macbook Batarya ; Batarya, içeriğinde pil devreleri barındıran ve adaptör aracılığıyla bu pil devrelerinin enerji depolanması sonunda, laptopun fişe takılmadan çalışmasını sağlayan bir donanımdır. Kısacası laptopa taşınabilir özelliğini sağlayan bir parçadır da diyebiliriz. Bazı cihazlarda batarya laptopun alt kasasına sabittir ama bazı laptop modellerinde çıkarılıp, takılma özelliğini de içerir. Hangi şekilde olursa olsun ayırt etmeksizin işlevi

Devamını Gör
Hemen Ara..