Macbook Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@macbookservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünKaragümrük Macbook Servis ; Garanti süresi devam eden cihazlarınız yetkili servislerce tamir edilmeleri gereklidir. Yetkili olmayan servisler veya kullanıcının kendi müdahalesi ile yapılacak tamirat işlemleri cihazınızı garanti kapsamından çıkartacaktır.

Macbook garantili dizüstü bilgisayarlarınızın arıza vermesi durumunda cihazınızı garanti kapsamında tamir ettirebilirsiniz. Öncelikle Karagümrük Macbook notebook servisleri ile irtibata geçerek garanti kapsamındaki cihazınız için garanti hizmetinden nasıl yararlanacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Karagümrük Macbook servis noktası size garanti koşulları hakkında bilgi verecektir ve cihazınızı garantiye nasıl göndereceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Bundan sonraki aşamada Karagümrük Macbook notebook servisi adresinize kargo firmasından bir yetkili göndererek, cihazınızı tamir için alacaktır ve gerekli tamirat işlemleri tamamlandıktan sonra cihazınızı onarılmış bir şekilde tekrar adresinize geri gönderecektir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Macbook WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..