Macbook Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMacbook AdaptörBildiğiniz gibi dizüstü bilgisayarlarda adaptör cihazın pilini şarj etmek yani bilgisayara güç sağlamak adına enerjiyi doğru akıma dönüştürme işlevi gören bir donanımdır. Bilgisayar %100 şarj edildiğinde belli bir süre fişe takılı olmadan çalışma özelliğine sahip olur. Buda tahmin edeceğiniz gibi kullanıcının istediği her alanda gerek iş gerekse özel işlemlerini yapma olanağını beraberinde getirir. Bu tüm dizüstü bilgisayar için geçerli olduğundan ötürü Macbook cihazlarında da durum aynı şekilde işlemektedir. Fakat zaman içinde adaptörün veya adaptör kablosunun deforme olması sonucunda cihaz şarj edilemez ve dolayısıyla açılması dahi mümkün olmaz. Böyle bir durumda kullanıcılar çoğunlukla orijinal Macbook Adaptör satın almak ya da orijinal adaptörü tamir ettirmek yerine cihazını şarj eden herhangi bir adaptör satın alarak bilgisayarını kullanıma devam etmektedir.

İşte tutum son derece yanlıştır. Çünkü cihazınıza uygun olmayan bir güç kaynağı kullanır iseniz yüksek voltajda bilgisayarınız ciddi ölçüde hasar görebilir. Yani sizlerin kaçtığı adaptör maliyeti böyle bir durumda 3-5 kat fazlasıyla dönmüş olacaktır. Bundan ötürü Macbook Adaptörü arızalandığında profesyonel bir destek alarak cihazınızı güvenilir koşullarda kullanmaya devam etmelisiniz. Laptop adaptörü cihazınızı şarj etmiyor ise küçük bir müdahale ile sorunun ortadan kalkması mümkündür. Şöyle ki, kullanıcıların adaptörü sağa sola atması, fişe takılıyken üzerine sandalyenin gelmesiyle kablosunun ezilmesi, kabloyu burarak toplamasından ötürü kablo kopması gibi olumsuzluklar çoğu zaman uzman kişiler tarafından tamir edilebilir bir durumdur.

Bu nedenle Macbook Adaptör donanımından yana bir sıkıntı yaşıyorsanız, cihazınızın orijinal parçasını hemen çöpe atmak yerine uzman desteğine başvurabilir, onarım mümkünse tamir yoluna gitmeli veya onarımın mümkün olmadığı durumlarda ise muadil değil kesinlikle orijinal adaptör satın almalısınız. Gerek onarım gerekse orijinal yedek parça temini konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak olan firmamız, uzman bir kadroya sahip olmasından ötürü garantili hizmeti ile yaşadığınız sorundan hızlı ve güvenli şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır. Uzun yıllardır macbook servisi alanında işleyişimizi sürdürdüğümüzden ötürü güçlü referanslara sahip bir şekilde karşınıza çıkmakta %100 memnuniyet garantisiyle sizlere yaklaşmaktayız. Bu üstün kaliteli hizmetimizden faydalanmak isterseniz, dilediğinizde bizleri arayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..